Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów Niedziela, Styczeń 24, 2021
AKTUALNOŚCI
Następne zebranie odbędzie się 29 września 2014 o godz. 17:00 w restauracji POD KLUCZEM. Kontakt pod numerem telefonu : 782-065-479
FORMULARZ KONTAKTOWY
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dodatki na Bloga
Witamy
Witaj na naszej nowej stronie internetowej. AMAZONKA RAWICZ. Jesteśmy dobrowolnym, samorządnym zrzeszeniem kobiet po leczeniu raka piersi. Działalność nasza oparta jest na pracy społecznej. STOWARZYSZENIE RAWICKI KLUB AMAZONKA tel. kom.0 782 065 479 email : amazonraw1@wp.pl KRS 1936/5/364 Regon 300064019 Numer konta: Bank Spółdzielczy we Wschowie 15 8669 0001 0021 3875 2000 0001
DOTACJA 2014
Dotacje na 2014 rok od PCPR
DOTACJA 2013
W 2013 roku rawickie Amazonki otrzymały dotacje od Powiatu Rawickiego na realizację zadania pod nazwą " ORGANIZACJA PRZEDSIĘWZIĘĆ WSPIERAJĄCYCH REHABILITACJĘ ZDROWOTNĄ , W TYM RÓWNIEŻ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH " , Dotacja w połączeniu ze środkami własnymi umożliwiła członkiniom udział w częściowych masażach kręgosłupa w Ośrodku przy ulicy Sarnowskiej w Rawiczu. Amazonki korzystały z nich bardzo chętnie , ponieważ jest to dla nich dodatkowa forma rehabilitacji.
NOWY ZARZĄD
Z dniem 28.01.2013 uchwałą numer 3/2013 przewodniczącą Stowarzyszenia została Krystyna Cicha. Jej zastępcą została Maria Rejek, a sekretarzem stowarzyszenia Małgorzata Olińska.
Na podstawie tego samego zarządzenia w skład komisji rewizyjnej wchodzą: Krystyna Werno , Leokadia Olejnicka oraz Adela Skrzypczak.
Dotacja z PCPR
Rawickie Amazonki otrzymały w 2012 roku dotacje od Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu które w połączeniu ze środkami własnymi umożliwiło wyjazd integracyjny do Częstochowy. Rawickie Amazonki mogły spotkać się z kobietami z innych klubów, , zwiększyć pozytywne myślenie oraz pogłębić wiedzę na temat swojej choroby.
Dotacja z Gminy Rawicz
W tym roku rawickie Amazonki otrzymały dotacje od Gminy Rawicz na realizację zadania pod nazwą " Poprawa stanu zdrowia kobiet po mastektomii poprzez profilaktyczne masaże i ćwiczenia ogólnosprawnościowe" , Dotacja w połączeniu ze środkami własnymi umożliwiło 25 członkiniom udział w masażach kręgosłupa i ćwiczeniach ogólnosprawnościowych w Ośrodku przy ulicy Sarnowskiej w Rawiczu. Amazonki korzystały z nich bardzo chętnie , ponieważ jest to dla nich dodatkowa forma rehabilitacji.
Dotacja z Starostwa Powiatowego w Rawiczu
Rawickie Amazonki otrzymały w 2012 roku dotacje od Starostwa Powiatowego w Rawiczu , które w połączeniu ze środkami własnymi umożliwiło 17 członkiniom korzystanie z karnetów na basen. Amazonki korzystały z zajęć na basenie bardzo chętnie, ponieważ jest to dla nich dodatkowa forma rehabilitacji.
Wakacyjnie.......
Wszystkim Amazonkom życzymy miłego wypoczynku Free Image Hosting at www.ImageShack.us
POWIATOWY DZIEŃ INTEGRACJI 2012
W dniu 09.05.2012 w Rawickim ratuszu odbył się w ramach Powiatowego Dnia Integracji w 2012 roku,.....
Poezja
OPUBLIKOWANE ZOSTAŁY JUŻ WSZYSTKIE WIERSZE - ZAPRASZAM DO CZYTANIA
Paweł Sychowicz, napisał kilkanaście wierszy dla rawickich Amazonek
Na naszej stronie internetowej co tydzień będziemy umieszczać jeden wiersz. ZAPRASZAM DO CZYTANIA
A oto krótki wywiad z Pawłem...
SPOTKANIE OPŁATKOWE
Dnia 12.12 b.r. odbyło się spotkanie opłatkowe rawickich Amazonek.
Spotkanie otwarła członkini zarządu Pani Małgorzata Olińska , wygłaszając życzenia dla swoich koleżanek oraz opiekuna rawickich amazonek księdza Adama ,który także wygłosił piękne i wzruszające życzenia.

SPOTKANIE WIGILIJNE
Informujemy , że spotkanie wigilijne RAWICKICH AMAZONEK odbędzie się 12 grudnia o godz. 16.00 w restauracji " Pod Kluczem" przy ulicy 17 Stycznia.
Serdecznie zapraszamy wszystkie amazonki o potwierdzenie obecności!!!!!
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Lubię to
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sponsorzy
Starostwo Powiatowe w Rawiczu Urząd Miejski Gminy Rawicz Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Ikony
GRONO Przyjaciół od Piersi
Dodatki na bloga
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Forum
O Nas
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
FAQ
Szukaj
Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl